|
Zgadzam się, co do pracy sędziego. Żal było patrzeć, jak bardzo jego dyspozycja mogła zaszkodzić Wiśle.
Bardzo cieszę się z tych 3 pkt. Powoli wygląda to bezpieczniej w tabeli, i o ile nadal będziemy tak skuteczni, to jest może i szansa na grupę mistrzowską. Wszyscy najbliżsi rywale są obecnie w naszym zasięgu, o ile nie będziemy popełniać takich błędów, jak dziś.
Na koniec trochę ponarzekam. Dlaczego tam mało ludzi dzisiaj? Znakomita passa bez porażki, bramek strzelamy więcej, a ludzie gdzie...?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|