Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 06.11.2016, 18:38
Zgadzam się, co do pracy sędziego. Żal było patrzeć, jak bardzo jego dyspozycja mogła zaszkodzić Wiśle.

Bardzo cieszę się z tych 3 pkt. Powoli wygląda to bezpieczniej w tabeli, i o ile nadal będziemy tak skuteczni, to jest może i szansa na grupę mistrzowską. Wszyscy najbliżsi rywale są obecnie w naszym zasięgu, o ile nie będziemy popełniać takich błędów, jak dziś.

Na koniec trochę ponarzekam. Dlaczego tam mało ludzi dzisiaj? Znakomita passa bez porażki, bramek strzelamy więcej, a ludzie gdzie...?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując