|
Sędzia parodia, albo pozwalamy na delikatną grę i gwiżdżemy karne w obie strony albo zezwalamy na wyspiarski futbol. Bramka ze spalonego, fakt.
Długo trzeba było czekać na przebudzenie Petara, ale on już to zrobił. Dziś kolejny bardzo dobry mecz i Wdowczyk będzie miał ból głowy z obsadą środka w meczu z Pogonią. O to właśnie chodziło.
Dla mnie pierwszy gol zdobyty prawidłowo, różnica między Zacharą a zawodnikiem z Łęcznej to było kilka cm, dosłownie, sytuacja na styku i na typowe wyczucie.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 06.11.2016 o godz. 18:13.
|