Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 06.11.2016, 18:07
mcrap napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ważne zwycięstwo. Ciężko gra się w 11 przeciwko 12 ... "sędzia" jakubik był naprawdę w "życiowej formie". Brawa dla Boguskiego ale też dla pozostałych chłopaków. Małecki znowu wysoki poziom. Mecz w Lubienie był dla niego wypadkiem przy pracy. Dobry mecz Brleka i można by tak wymieniać długo. Wynik nie oddaje przewagi Wisły. Brawo, brawo brawo
Z tym sędzią nie przesadzaj. Mylił się w obie strony. Po prosty był słaby i to wszystko. Cały mecz sędziował na tzw pałę.
Odpowiedz cytując