Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 06.11.2016, 18:07
mcrap napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ważne zwycięstwo. Ciężko gra się w 11 przeciwko 12 ... "sędzia" jakubik był naprawdę w "życiowej formie". Brawa dla Boguskiego ale też dla pozostałych chłopaków. Małecki znowu wysoki poziom. Mecz w Lubienie był dla niego wypadkiem przy pracy. Dobry mecz Brleka i można by tak wymieniać długo. Wynik nie oddaje przewagi Wisły. Brawo, brawo brawo
Sędzia słaby w obie strony. 3 bramka dla nas niieprawidłowa.
Odpowiedz cytując