Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 06.11.2016, 17:59
Bardzo ważne zwycięstwo. Ciężko gra się w 11 przeciwko 12 ... "sędzia" jakubik był naprawdę w "życiowej formie". Brawa dla Boguskiego ale też dla pozostałych chłopaków. Małecki znowu wysoki poziom. Mecz w Lubienie był dla niego wypadkiem przy pracy. Dobry mecz Brleka i można by tak wymieniać długo. Wynik nie oddaje przewagi Wisły. Brawo, brawo brawo
Odpowiedz cytując