|
Jak dla mnie tylko 3 punkty są ważne.
Z drugiej strony mam złe przeczucia - nam Łęczna zwyczajnie nie leży. Coś czuję, że może to być bardzo ciężki mecz.
Mimo wszystko musimy walczyć tylko o zwycięstwo, remis czy porażka to to samo. 1 a 0 punktów praktycznie żadna różnica.
|