Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 06.11.2016, 12:58
Jak dla mnie tylko 3 punkty są ważne.

Z drugiej strony mam złe przeczucia - nam Łęczna zwyczajnie nie leży. Coś czuję, że może to być bardzo ciężki mecz.

Mimo wszystko musimy walczyć tylko o zwycięstwo, remis czy porażka to to samo. 1 a 0 punktów praktycznie żadna różnica.
Odpowiedz cytując