Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.11.2016, 11:05
Jesteśmy uważani za faworytów tego spotkania. Wszyscy tutaj dopisują sobie 3 punkty przed meczem. To mecz o 6 punktów, gramy z sąsiadem w tabeli. Jak wygramy to odskoczymy od strefy spadkowej na 4 punkty. Jak wygramy i sąsiadka w paski przegra w stolicy , to ją wyprzedzimy. Niestety, ale historia ostatnich lat pokazuje, że jak Wisła musi wygrać to nie wygrywa.
Odpowiedz cytując