Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 05.11.2016, 22:02
Wdowczyk mówił że ma mocno stłuczone udo, po wejściu rywala w poniedziałkowym meczu. Po faulu był na boisku jeszcze kilkanaście minut i poruszał się normalnie.

Nasz rzecznik na twitterze uspokoił, że gdyby coś poważnego się stało, klub o takiej sytuacji poinformowałby za pośrednictwem swojej strony. Jest więc szansa, że nie jest to prawdziwa informacja.
Odpowiedz cytując