|
Wdowczyk mówił że ma mocno stłuczone udo, po wejściu rywala w poniedziałkowym meczu. Po faulu był na boisku jeszcze kilkanaście minut i poruszał się normalnie.
Nasz rzecznik na twitterze uspokoił, że gdyby coś poważnego się stało, klub o takiej sytuacji poinformowałby za pośrednictwem swojej strony. Jest więc szansa, że nie jest to prawdziwa informacja.
|