krzaq12 napisał(a):

,,nie jest dobrze...... Ondrasek moze juz nie zagrac w tym roku"-znalezione na twitterze
Kur.....a
Oby to nie byla prawda
|
Co mu jest?
Wszyscy są potrzebni zdrowi w obliczu intensywnego przełomu listopada i grudnia kiedy to można dużo odrobić ale i wiele stracić.