Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.11.2016, 21:37
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
,,nie jest dobrze...... Ondrasek moze juz nie zagrac w tym roku"-znalezione na twitterze

Kur.....a

Oby to nie byla prawda
Co mu jest?
Wszyscy są potrzebni zdrowi w obliczu intensywnego przełomu listopada i grudnia kiedy to można dużo odrobić ale i wiele stracić.
Odpowiedz cytując