Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.11.2016, 14:57
Tylko wygrana i konieczne 3 punkty. Tak jak Mały powiedział, w tym momencie potrzebujemy punktow jak tlenu wiec nie ma wymowek. Gornik dawno nie przegrał na wyjezdzie? no to najwyzsza pora to zmienic.
Odpowiedz cytując