Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.11.2016, 06:53
Wierzę, że marsz w górę tabeli będzie nadal trwał. Po meczach z Lechem czy Zagłębiem każdy chciałby 3 pkt. Nie pozostaje nic innego, jak zamawiać bileciki i dołożyć się swoją obecnością do kolejnych wpływów do kasy klubowej.

Jak już nawet Brlek zaczął strzelać kosmiczne bramki, to musi być dobrze

Ktoś, gdzieś wspominał, że granica opłacalności za wpływy biletowe, to jakies 12 tyś ludzi, tak?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując