Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.11.2016, 19:13
Niech się nasi zepną - przyjechali do mnie znajomi z antypodów ( Wszystkich Świętych i te sprawy ), zostają do 13.11, więc zaproponowałem im wyjście na meczyk i idziemy w 11 osób. Liczę na jakieś sympatyczne 3 pkty dla nas
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując