|
Niech Głowacki spokojnie dochodzi do zdrowia, na siłę nie ma co wciskać go do składu, wraca Rysiek, więc niech zagra z Sadlokiem na środku, a na boku kolejny mecz dostać powinien Pietrzak.
Dobrze gdyby Zdenek wrócił, bo jednak Paweł przy nim ma ułatwione zadanie.
Przychylam się do zdania większości, Bartosz za Bogusia.
Wygrajmy kolejny mecz i pnijmy się do góry w tabeli!!!!
|