Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.11.2016, 14:22
Niech Głowacki spokojnie dochodzi do zdrowia, na siłę nie ma co wciskać go do składu, wraca Rysiek, więc niech zagra z Sadlokiem na środku, a na boku kolejny mecz dostać powinien Pietrzak.

Dobrze gdyby Zdenek wrócił, bo jednak Paweł przy nim ma ułatwione zadanie.
Przychylam się do zdania większości, Bartosz za Bogusia.

Wygrajmy kolejny mecz i pnijmy się do góry w tabeli!!!!
Odpowiedz cytując