Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#874
Stary 03.11.2016, 12:37
W tym roku kibice Wisły po raz kolejny wezmą udział w obchodach święta odzyskania niepodległości, a po raz drugi w krakowskim Marszu Wolności. Uczcijmy pamięć wszystkich Polaków którzy przelali krew i poświęcili życie aby tą niepodległość odzyskać. Jednocześnie przypomnijmy rządzącym że nigdy nie będzie zgody na jakiekolwiek ograniczenie naszej wolności tak dramatycznie wywalczonej przez naszych przodków.
Wiślacy, 11 listopada pokażmy się godnie i dumnie na IV Marszu Wolności!
Zbiórka kibiców Wisły pod Krzyżem Katyńskim o godz. 14:30.

https://www.facebook.com/Wi%C5%9Blac...95760/?fref=nf

http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/721...-polskimi.html


Ostatnio edytowane przez heoij : 03.11.2016 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując