Temat
:
[XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 6 listopada, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
Od: 10.2016
Offline
#
4
03.11.2016, 12:07
Kartka/kartki eliminować będą możliwość konsumpcji paprykarza w jego mateczniku a.k.a. kurvidołek.
Co do samego spotkania - tylko zwycięstwo. Zwłaszcza w obliczu następnych spotkań (Lechia&gejada).
pekaczech
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pekaczech
Znajdź inne posty napisane przez pekaczech