|
Tak swoją drogą. Jeżeli brakuje wam ludzi w redakcji albo cokolwiek to może warto dać jakieś ogłoszenie chociażby na forum czy na głównej.
Przedtem jak storna miały stary wygląd wydaje mi się, że więcej było informacji. A teraz co? Wczoraj grały koszykarki a tu próżno szukać wyniku, w dziale ''rezerwy i młodzież'' też próżno szukać aktualnych wydarzeń, wyników, czy informacji, kto jest trenerem. Nie wiem osoba robiąca zapowiedzi przed meczem też zrezygnowała?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|