|
Dla mnie Trener ma jakiś problem z Krzysiem Drzazgą. Naprawdę zaczynam wierzyć, że Boguski ma kwity na wszystkich, którzy wiążą się z Wisłą... Drzazga walił gole w rezerwach, a teraz może co najwyżej na Fifie 2017. Wystarczył mecz towarzyski i facet strzela dwie bramki na samym początku, ale to za mało żeby dostać 1 minutę w ostatnich 6 meczach. To samo Bartosz. Już myślałem, że w tej rundzie go nie zobaczymy...
Do what you mean and mean what you do.
|