Herbi1303 napisał(a):

|
Wg mnie Kuba za Bogusia a Boban niech zostanie na obronie. Mecz z Łęczną jest idealny aby Wdowczyk przetestował taki wariant od pierwszej minuty.
|
Czytam "Kuba za Bogusia" i widzę przed oczami takiego jednego blondaska, który biegał po prawej stronie i wspominał o zakończeniu kariery w Wiśle...... rozmarzyłem się...