Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 02.11.2016, 21:57
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Kuba za Bogusia a Boban niech zostanie na obronie. Mecz z Łęczną jest idealny aby Wdowczyk przetestował taki wariant od pierwszej minuty.
Czytam "Kuba za Bogusia" i widzę przed oczami takiego jednego blondaska, który biegał po prawej stronie i wspominał o zakończeniu kariery w Wiśle...... rozmarzyłem się...
Powód: polska język, trudna język...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 02.11.2016 o godz. 21:58.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując