Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1136
Stary 02.11.2016, 18:29
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk robi obecnie świetną robotę i pokazuje, że pozostawienie go po tej serii porażek było najlepszym co mogło Wisłę spotkać w tych trudnych czasach... aczkolwiek nie wybaczę mu tego 3 5 2 na początku sezonu przez co straciliśmy masę pktów...
Jaką masę punktów? Już po meczu z arą zmienił system i w trzeciej kolejce z Lechią walczyliśmy dzielnie w systemie 4-4-2. Jeszcze się odegramy na niektórych drużynach, szczególnie mam tu na myśli sąsiadkę, Śląsk czy też wspomnianą Lechię.
Odpowiedz cytując