tomasz_19 napisał(a):

|
Wdowczyk robi obecnie świetną robotę i pokazuje, że pozostawienie go po tej serii porażek było najlepszym co mogło Wisłę spotkać w tych trudnych czasach... aczkolwiek nie wybaczę mu tego 3 5 2 na początku sezonu przez co straciliśmy masę pktów...
|
Jaką masę punktów? Już po meczu z arą zmienił system i w trzeciej kolejce z Lechią walczyliśmy dzielnie w systemie 4-4-2. Jeszcze się odegramy na niektórych drużynach, szczególnie mam tu na myśli sąsiadkę, Śląsk czy też wspomnianą Lechię.