|
Pytanie o noclegi. Jak sie jedzie do Krakowa przez Olkusz, po prawej stronie stoja takie domki, noclegi. Taki dlugi budynek i w nim pare domkow. Kiedys bylem na ich stronie to sie reklamuja jako agroturystyka. Ogolnie to jakas wies, nic tam nie ma.
Kojarzy ktos o jakich noclegach mowa? Chce sie wybrac a nie umiem tego znalezc
|