Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 02.11.2016, 09:51
Kurde - wygrać wszystko u siebie, to będziemy mieli spokojną zimę...
Żadna z drużyn, które przyjeżdżają nie jest aż tak silna, żeby się przed nią położyć, zwłaszcza, że u nas progres...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując