Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.11.2016, 08:49
Cieszy ten punkcik.
Jakby jeszcze dwucyfrową liczbę punktów udało się w tym roku zdobyć to było by na prawdę dobrze + awansować do półfinału PP.

Fajny mamy terminarz:
15) 05.11. Wisła Kraków – Górnik Łęczna
16) 19.11. Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
17) 26.11. Wisła Kraków – Arka Gdynia
PP) 30.11. Wisła Kraków - Lech Poznań
18) 03.12. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
19) 10.12. Wisła Kraków – Cracovia
20) 17.12. Ruch Chorzów – Wisła Kraków
Odpowiedz cytując