|
owszem ale w sparingu - te rządzą się innymi prawami
wycinek z regulaminu pzpn na temat uprawnień zawodników:
§ 3 pkt 3
"Juniorzy mogą grać w zespole seniorów po ukończeniu 16 roku życia. W szczególnie uzasadnionych przypadkach właściwy organ prowadzący rozgrywki nożnej może uprawnić do gry w zespole seniorów zawodnika – reprezentanta kraju po ukończeniu 15 roku życia w razie istnienia zgody rodziców lub prawnych opiekunów oraz pozytywnej opinii Komisji Technicznej PZPN i przychodni sportowo-lekarskiej."
|