rozarian napisał(a):

|
Tylko że te jego eksperymenty, z których nie miał zamiaru długo się wycofać kosztowało 7 wtop pod rząd.
|
Nie wiem na ile te 7 wtop z rzędu to wina Wdowczyka a ile wtdy sytuacja z klubem , Meresiński itd. Widać ,że odkąd uspokoiły się sprawy z właścicielem to gramy lepiej.