Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1122
Stary 01.11.2016, 18:35
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Tylko że te jego eksperymenty, z których nie miał zamiaru długo się wycofać kosztowało 7 wtop pod rząd.
Nie wiem na ile te 7 wtop z rzędu to wina Wdowczyka a ile wtdy sytuacja z klubem , Meresiński itd. Widać ,że odkąd uspokoiły się sprawy z właścicielem to gramy lepiej.
Odpowiedz cytując