Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1121
Stary 01.11.2016, 18:13
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Środkowy palec dla tych co chcieli Darka zwalniać,widać poukładał to, coś z tego wychodzi zrezygnował z taktyki z wahadłem szybko się uczy na błędach.Podejrzewam,że po przerwie w zimie będzie lepiej,nie wiem jak to zrobił,ale ożywił drewno oby nie spoczęli na laurach.W przerwie zimowej koniecznie z nim przedłużyć umowę oraz z piłkarzami, aby miał komfort pracy i wiedział na czym stoi,a może jakiś wzmocnie w zimie od zarządu kto wie kto wie....szkoda,że umoczył się w tej korupcji wiem,że za nim to się będzie ciągnęło....
Tylko że te jego eksperymenty, z których nie miał zamiaru długo się wycofać kosztowało 7 wtop pod rząd.
Nikt nie ma pewności, czy inny trener szybciej by nie zareagował na taki potężny kryzys. Mamy być mu wdzięczni, że Wisła nie gra teraz fatalnie, tylko jako tako (bo dobrze nie gra)?
Jakie przygotowania - taka gra. Fizycznie przez długi okres zespół wyglądał katastrofalnie.
Poza tym rozbawiłeś mnie tym Małeckim na "dysze"
Odpowiedz cytując