Zagłębie wydawało się wczoraj silniejszą ekipą niż Lech, a pomimo to momentami byliśmy ekipą taktycznie lepiej ułożoną.
Zresztą poza tym, patrząc na tabelkę formy plasujemy się tabeli na 2 miejscu (!), tylko za Lechią.
Z Łęczną liczą się TYLKO 3 punkty. Po prostu nie wyobrażam sobie innego rezultatu. I każdy kolejny mecz to nasz awans w tabeli
