Cytat:
|
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.
|
Ja to tutaj tak tylko zostawię

DDD
Brawo Petar, już jesteś lepszy od Urygi, dzięki czemu niektórzy nie będą Cie stawiać w jednym szeregu.
Dzięki za walke, choć gra raczej słaba.