|
Co do meczu - na papierze wyglądało fatalnie. Dziś 6 mecz bez porażki, wracamy pomału na powierzchnię.
Alan w obronie w miarę spoko, lepiej niż się spodziewałem, wygrał parę główek, raz uratował nas po błyskotliwym podaniu Popovica. Natomiast w ataku tragedia ...
Brelok fajnie strzelił, pozatym OK, mam nadzieję, będą z niego ludzie.
Szkoda, że Brożkowi nie wpadł ten lob ...
|