Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 31.10.2016, 20:00
Co do meczu - na papierze wyglądało fatalnie. Dziś 6 mecz bez porażki, wracamy pomału na powierzchnię.

Alan w obronie w miarę spoko, lepiej niż się spodziewałem, wygrał parę główek, raz uratował nas po błyskotliwym podaniu Popovica. Natomiast w ataku tragedia ...

Brelok fajnie strzelił, pozatym OK, mam nadzieję, będą z niego ludzie.

Szkoda, że Brożkowi nie wpadł ten lob ...
Odpowiedz cytując