Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 31.10.2016, 16:59
Jeśli Alan już musi wystąpić to niech to będzie lepiej defensywny pomocnik. Na stoperze nikt już za niego jego błędów nie naprawi :(

Edit: no to mamy dream team, remis biorę w ciemno.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 31.10.2016 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując