Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 31.10.2016, 15:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to nie było tak ze w tym meczu po prostu zagrał srednio a nie tak jak zawsze czyli chujowo?

Imho - lepiej go miec na stoperze niz na def pom.
No własnie wtedy naprawde dobrze zagrał, myslałem ze chłopaczyna od tamtego meczu bedzie tak regularnie grac. Nic z tego.

W.S napisał(a):Wyświetl post
Czy czasem za kadencji Probierza Alan nie grał dobrze? Tak mi coś świta, że nie wyglądało to tak dramatycznie jak teraz
Za Probierza to Alana nie bylo nawet w meczowych 18-stkach
Odpowiedz cytując