Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 31.10.2016, 14:46
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Mimo niepokojących wieści jestem dziwnie spokojny, że zmiennicy dadzą radę. Dotychczasowi rezerowowi kiedyś też muszą zacząć grać dobrze Alan w tym sezonie jeszcze dobrze nie zagrał, więc kiedy jak nie dziś ?

Obstawiam 2:1 dla nas !
A kiedykolwiek dobrze zagrał ?
Odpowiedz cytując