maciekkk napisał(a):

Mimo niepokojących wieści jestem dziwnie spokojny, że zmiennicy dadzą radę. Dotychczasowi rezerowowi kiedyś też muszą zacząć grać dobrze Alan w tym sezonie jeszcze dobrze nie zagrał, więc kiedy jak nie dziś ?
Obstawiam 2:1 dla nas !
|
A kiedykolwiek dobrze zagrał ?
