|
Czyli szykuje się 93 szansa dla Alana na pokazanie zadatków na dobrego piłkarza?
Houston, mamy problem
Widzę dwie opcje:
Alan zagra znakomicie i zrobi krok w stronę przedłużenia kontraktu.
Alan zagra tak jak zawsze, Zagłębie nas rozjedzie i zapadnie decyzja żeby już w zimie szukał sobie nowego klubu.
Która opcja jest bardziej prawdopodobna?
PS. A Kujawa & Żemło to są w klubie tylko do podawania piłek? Obaj w sumie nie otrzymają zapewne nawet 20% tyle szans co Uryga na zaprezentowanie swoich umiejętności, a znikną z listy płac w maju 2017.. tak obstawiam.
|