Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 31.10.2016, 12:10
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Będzie dobrze ! Alan zagra na pełnej ku*wie, Boguś i Brlek to samo !

To pewne, że gramy bez Głowackiego i Guzmicsa ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Szkoda że Czekaja nie ma... I Alan do pomocy by poszedł... Środek Uryga Brlek...
Odpowiedz cytując