maciekkk napisał(a):

Będzie dobrze ! Alan zagra na pełnej ku*wie, Boguś i Brlek to samo !
To pewne, że gramy bez Głowackiego i Guzmicsa ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
|
Szkoda że Czekaja nie ma... I Alan do pomocy by poszedł... Środek Uryga Brlek...