Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2016, 11:57
Będzie dobrze ! Alan zagra na pełnej ku*wie, Boguś i Brlek to samo !

To pewne, że gramy bez Głowackiego i Guzmicsa ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Odpowiedz cytując