Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 31.10.2016, 11:49
Zagłębie to naprawdę poukładana drużyna. Biorąc pod uwagę nasz skład w tym meczu ciężko o optymizm. Najgorsze jest to, że wypadali nam obydwaj stoperzy. Nie chcę krakać, ale możemy dzisiaj przyjąć kilka bramek w plecy.
Odpowiedz cytując