Patryko napisał(a):

Co do Nalepy - nie rozumiem jak gościu, który za Smudy kopał się po czole, miałby być teraz naszym zbawieniem? Zastępcą Arka Chyba w I lidze... Gość, który został u nas odstrzelony bo był SŁABY, poszedł na Węgry i wskoczył do pierwszego składu. To powinno Ci dać odpowiedź na pytanie jaka jest nasza, słaba liga w porównaniu z tamtą.
|
Często jest tak, że piłkarze są za słabi, odchodzą, ogrywają się gdzieś indziej a potem sobie radzą.
Pisanie o zastępstwie Arka to trochę na wyrost, po prostu jeśli sobie facet radzi bardzo dobrze (podkreślam _jeśli_) na Węgrzech to może u nas też zagrać na poziomie.
Przecież nawet sam Brożek był wysyłany na wypożyczenie, żeby się ograć zanim zaczęto na niego stawiać. Przykłady z resztą można mnożyć. Ludzie w różnym wieku osiągają poziom ekstraklasowy. Dziwi mnie, że Nalepy nie próbowano wypożyczyć na jakiś czas tylko od razu odpalono. No ale cóż, tak to u nas bywa ;> I żeby nie było - nie jestem jakimś gorącym orędownikiem sprowadzania Michała - po prostu jest to możliwość do przyjęcia, tylko musielibyśmy go trochę poobserwować przed ewentualnym ruchem.