Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
19275
31.10.2016, 09:10
lukas14
napisał(a):
Piotr Parzyszek
http://www.transfermarkt.pl/piotr-pa...spieler/155202
Filip Bednarek
http://www.transfermarkt.pl/filip-be...spieler/155158
Dawid Blacha
http://www.transfermarkt.pl/david-bl.../spieler/38378
Filip Kurto
http://www.transfermarkt.pl/filip-ku...spieler/104376
Tomasz Kupisz
http://www.transfermarkt.pl/tomasz-k.../spieler/45185
Marcin Kaminski
http://www.transfermarkt.pl/marcin-k...spieler/129358
Paweł Cibicki
http://www.transfermarkt.pl/pawel-ci...spieler/223849
Michał Nalepa
http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947
Adam Matuszczyk
http://www.transfermarkt.pl/adam-mat.../spieler/52830
Lukas Jutkiewicz
http://www.transfermarkt.pl/lukas-ju.../spieler/33507
fajnie by było którekos z tych panów w wisle zobaczyc
kpisz sobie czy o drogę pytasz? a Wisła z jakiej litery piszemy? rzeczywiście chyba ferie się zaczęły...
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19