|
Przypominam panowie, ze nasza szmacianka to nie la liga ,bundesliga nie mówiąc o premier league. To buraczana liga w której płaci sie kaleka zbyt duże pieniądze. A wracając do tematu z tej węgierskiej ligi ściągnięci dotychczas zawodnicy są wiodącymi postaciami w swoich zespołach. Nie wiem jak gra obecnie Nalepa ale jak Arek przyszedł do Wisły w młodym wieku, to walił takie babole ze oczy bolały.
|