St Yabol napisał(a):

|
A stać nas na ściąganie piłkarzy z lig nie buraczanych? Że niby nasza to jakaś mocna jest?
|
Przy braku funduszy na transfery pozostaje nam niestety przebierać w drugim sorcie piłkarzy z polskich, niższych lig. Pierwszy sort najbardziej wyróżniających się młodych graczy pójdzie do Legii/Lecha/Lechii.
Co do Nalepy - nie rozumiem jak gościu, który za Smudy kopał się po czole, miałby być teraz naszym zbawieniem? Zastępcą Arka

Chyba w I lidze... Gość, który został u nas odstrzelony bo był SŁABY, poszedł na Węgry i wskoczył do pierwszego składu. To powinno Ci dać odpowiedź na pytanie jaka jest nasza, słaba liga w porównaniu z tamtą.