Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19268
Stary 31.10.2016, 01:04
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
A stać nas na ściąganie piłkarzy z lig nie buraczanych? Że niby nasza to jakaś mocna jest?
Przy braku funduszy na transfery pozostaje nam niestety przebierać w drugim sorcie piłkarzy z polskich, niższych lig. Pierwszy sort najbardziej wyróżniających się młodych graczy pójdzie do Legii/Lecha/Lechii.

Co do Nalepy - nie rozumiem jak gościu, który za Smudy kopał się po czole, miałby być teraz naszym zbawieniem? Zastępcą Arka Chyba w I lidze... Gość, który został u nas odstrzelony bo był SŁABY, poszedł na Węgry i wskoczył do pierwszego składu. To powinno Ci dać odpowiedź na pytanie jaka jest nasza, słaba liga w porównaniu z tamtą.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 31.10.2016 o godz. 01:28.
Odpowiedz cytując