|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
brylant17 napisał(a): 
|
Rysiek w 2015 roku na dwa lata
|
Węgier Richárd Guzmics pozytywnie przeszedł testy medyczne oraz sprawnościowe i podpisał z Wisłą Kraków roczny kontrakt z opcją przedłużenia o dwa lata informuje oficjalny serwis klubu Wisla.Krakow.pl.
więc odpada
|
|