Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19265
Stary 30.10.2016, 21:20
Może i buraczana liga, ale jakby się ograł tak, że byłby tam wiodącą postacią to i u nas by sobie poradził. To, że nie był w stanie od razu zrobić przeskoku do Wisły nie znaczy, że nie był w stanie dojść do tego poziomu ogrywając się w słabszej drużynie. Gumiś też z Węgier przychodził przecież i to nawet nie z Ferencvarosu chyba.

Sam nie mam pojęcia czy jest tam wyróżniającą się postacią, czy zwykłym ligowym szarakiem. Jeśli to pierwsze, to czemu nie?
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.10.2016 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując