Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 30.10.2016, 15:19
To i tak statystyki ma lepsze niż Uryga

Co jak co, jak mam wybierać między nim i Alanem to wybieram Brleka. Dostał trochę szans w 1 składzie, ale Alan dostał pewnie z 10 razy tyle zanim ludzie przekonali się o jego nieprzydatności.

Także zasadnicza różnica między nimi to fakt, że na Brleka można jeszcze liczyć, że odpali - tli się jakaś iskierka nadziei, że młody, trema, że się za bardzo przejmuje i przez to mu nie wychodzi. Nie raz już tak bywało z nowymi nabytkami, że potrzebowali czasu żeby odpalić.

Jeśli zaś chodzi o Alana to mam niezachwiane przekonanie, że to 1 ligowy piłkarz i stawianie na niego jest błędem. W przypadku Brleka nie mam takiego przekonania (chociaż jak narazie nic ciekawego nie pokazał).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.10.2016 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując