Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19258
Stary 30.10.2016, 12:13
Wciąż nie załataliśmy dziury budżetowej po TF i wciąż mamy na kontraktach takich zawodników, jak Buchalik (do 6.2017), Pietrzak (6.2019!!!), czy Cywka (6.2018), więc nie spodziewałbym się sprowadzania nowych zawodników, nawet jeżeli kontrakty mają obecnie niższe niż niektórzy nasi kopacze. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do łba przedłużenie kontraktów z Boguskim i Urygą, może wtedy znajdą się pieniądze na kogoś innego.
Odpowiedz cytując