|
Wciąż nie załataliśmy dziury budżetowej po TF i wciąż mamy na kontraktach takich zawodników, jak Buchalik (do 6.2017), Pietrzak (6.2019!!!), czy Cywka (6.2018), więc nie spodziewałbym się sprowadzania nowych zawodników, nawet jeżeli kontrakty mają obecnie niższe niż niektórzy nasi kopacze. Mam nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do łba przedłużenie kontraktów z Boguskim i Urygą, może wtedy znajdą się pieniądze na kogoś innego.
|