Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19255
Stary 30.10.2016, 09:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W Stomilu gra regularnie 3 młodzieżowców w pierwszym składzie, gdyby był taki słaby to już by ze składu wyleciał.
gdyby ktos mówił ze on jest słaby to twoja odpowiedz miała by rece i nogi, ale nikt tak nie twierdzi...
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229988
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229969
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229959

Ostatnie 3 mecze Stomilu. Tak z ciekawości, którzy młodzieżowcy to Ci "regularnie grający" ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując