Karherop napisał(a):

|
W Stomilu gra regularnie 3 młodzieżowców w pierwszym składzie, gdyby był taki słaby to już by ze składu wyleciał.
|
gdyby ktos mówił ze on jest słaby to twoja odpowiedz miała by rece i nogi, ale nikt tak nie twierdzi...
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229988
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229969
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1229959
Ostatnie 3 mecze Stomilu. Tak z ciekawości, którzy młodzieżowcy to Ci "regularnie grający" ?