Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.10.2016, 08:34
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.

Wypadałoby odkurzyć któregoś z nominalnych lewych obrońców (Mójta/Pietrzak) mając w perspektywie brak Sadloka w rewanżu 1/4 PP.

Wierzę w nasz zespół, wygrajmy to!!!!
Brlek jest już u nas osiem miesięcy, każdy kto ma oczy i widzi to zauważył, że ten chłopak nie nadaje się do gry w piłkę, gubi się i nie wie co ma robić. Podaje tylko w bok, w tył lub niecelnie do przodu. Nie strzela, nie podłącza się. Alan Uryga - wersja 250 tys. euro. Ciągle znajduje się ktoś kto w niego wierzy, że się obudzi i będzie prezentował formę jak na Chorwacji (czyli 4 gole i 3 asysty w 112 meczów).
Odpowiedz cytując