|
Po pierwsze nie ma takiego zwrotu jak ,,ogarnijże się"
A po drugie to dlaczego niby nie?!
Jeśli Jaga musiała zrezygnować z Ondraska, bo nie było ich stać na kontrakt, o czym wspominał Probierz, a Ruch ma 2-3-krotnie mniejszy budżet od naszego (po czym można wnioskować ile płacą zawodnikom) to dlaczego miałoby nas na nich nie stać?
Obu zawodnikom (Vassiliev i Lipski) wkrótce kończą się kontrakty, jest szansa ich sprowadzić. Co innego, gdyby mieli jeszcze 2-3 letnie umowy, wówczas okej, ale teraz?!
|