Temat
:
[XIV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 31 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
Od: 10.2016
Offline
#
12
29.10.2016, 13:29
Panie WislaZWE, zatrudnij sie Pan we Wiśle, grafika mistrzowska!
Odnośnie rezultatu wzorem Wiesniaka842 X2, bts, over.
Rozum podpowiada remis, serce chce zwycięstwa.
pekaczech
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pekaczech
Znajdź inne posty napisane przez pekaczech