El'kabat napisał(a):

Pany gdzie teraz najlepiej przejśc na kartę ? Po x latach nie przedluzam w koncu abonamentu.
Zależy mi na no limit min i smsy, i pakiet danych minimum 3Gb.
Virgin? Play?
|
Jak dla mnie virgin
Virgin, bez haczyków, za 29 wszystko bez limitu i 8 giga internetu