|
Duza szansa na zwyciestwo bo na prawde gramy dobrze, nie jest akurat tak, ze nie przegrywamy bo ci z ktorymi gralismy zaczeli cieniowac. To Wisła stawia wysoko poprzeczke dlatego tak ciezko z Nami wygrac. Jedno jest pewne, nizej niz 15 miejsce nie spadniemy a jest szansa (zobaczymy jeszcze wyniki pozostałych spotkan), ze mozemy awansowac w okolice grupy Mistrzowskiej tak wiec jest o co grac. Dosc juz przegralismy spotkan tak wiec licze na wygrana, ostatecznie na remis, ktory nas akurat nie urzadzi
|