Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.10.2016, 08:51
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.

Wypadałoby odkurzyć któregoś z nominalnych lewych obrońców (Mójta/Pietrzak) mając w perspektywie brak Sadloka w rewanżu 1/4 PP.

Wierzę w nasz zespół, wygrajmy to!!!!
Odpowiedz cytując