|
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.
Wypadałoby odkurzyć któregoś z nominalnych lewych obrońców (Mójta/Pietrzak) mając w perspektywie brak Sadloka w rewanżu 1/4 PP.
Wierzę w nasz zespół, wygrajmy to!!!!
|